Najlepsze oferty nieruchomości w Hiszpanii

Twój dom marzeń jest bliżej niż myślisz!

Profesjonalna osługa

Twój czas jest dla mnie bardzo ważny, dlatego po określeniu Twoich potrzeb natychmiast otrzymujesz oferty i wszelkie niezbędne informacje.

Dane o nieruchomości

Chciałbyś wiedzieć więcej o konkretnej nieruchomości? Chętnie udzielę wszelkich informacji.

Pomoc w zakupie

Dzięki mojej zdobytej wiedzy i doświadczeniu zakup nieruchomości w Hiszpanii to nie problem - pomogę z podpisaniem aktu, a także kredytem i sprawach życia codziennego.

Duży wybór

Posiadam bogatą ofertę nieruchomości w Hiszpanii oraz wiele ciekawych udogodnień.

Pomoc z dokumentami

Pomagam zebrać wymagane dokumenty i dokończyć procedurę zakupu!

KC Real Estate Services

Twoja agencja Nieruchomości w hiszpaniI

KC Real Estate Services oferuje swoim klientom kompleksowe i profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości. Z roku na rok, coraz więcej osób z chłodniejszej części Europy decyduje się na zakup swojego apartamentu lub domu właśnie w gorącej i słonecznej Hiszpanii. KC Properties działa głównie na wybrzeżu Costa Blanca, które WHO określiło jako najzdrowsze i najlepsze miejsce do życia. Znajdą tu Państwo największą ilość plaż oznaczonych błękitną flagą, a także mikroklimat ze względu na wysokie zasolenie i dużą ilość jodu w powietrzu. Piękna pogoda przez większość miesięcy w roku, a także niezliczone nadmorskie rozrywki i sporty wodne przyciągają każdego roku ogromną liczbę turystów, a także właścicieli nieruchomości na wybrzeżu. Wśród nich do wyboru mają Państwo atrakcyjne cenowo mieszkania, luksusowe apartamenty z widokiem na morze i wszelkimi udogodnieniami – basenem, SPA, parkingiem, placem zabaw dla dzieci, a także domy i wille z prywatnym ogrodem, basenem i ze wspaniałymi widokami. KC Properties oferuje także wsparcie i pomoc dla inwestorów – niezależnie czy jest to kupno apartamentu na wynajem, czy poszukiwanie działki pod budowę domu, mam niezbędną wiedzę i możliwości, aby cały proces przebiegł bezpiecznie i profesjonalnie. Oferuje także obsługę i pomoc w uzyskaniu finansowania w bankach w Hiszpanii.

Jeśli są już Państwo posiadaczami nieruchomości i myślą Państwo o jej zbyciu, również zapraszam do współpracy – znajdziecie tu Państwo niezbędne doradztwo w kwestii wyceny nieruchomości, home stagingu, a także szeroką promocję Państwa wyjątkowej nieruchomości.

Usługi KC Real Estate Services zawsze są szyte na miarę naszego klienta, a relacje długofalowe, co gwarantuje zadowolenie osób, które decydują się na współpracę. 
- Klaudia Czarnecka,
Założyciel KC Real Estate Services

Moja misja

Z zaangażowaniem przeszukuję rynek nieruchomości, aby znaleźć dla Was najlepsze oferty dopasowane do Waszych potrzeb. Doświadczenie i zdobyta wiedza, która się dzielę, pozwala czuć się klientowi swobodnie w kwestiach prawnych, a także w obyczajach i życiu codziennym tego pięknego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu, wyszukuję najlepsze rozwiązania dla moich klientów. Moja misja jest rzetelna i transparentna usługa – tak, aby każdy klient szczegółowo wiedział, na jakim etapie transakcji się znajdujemy i co jeszcze na niego czeka.

Zakup nieruchomości

Proces zakupu nieruchomości z KC Properties

Znajdź swój nowy dom

Przeglądaj oferty blisko 3000 domów

Zdobądź finansowanie

Pomożemy z kredytem hipotecznym

Podpisz akt notarialny

Umówimy spotkanie u notariusza

Masz do nas jakieś pytania?

Napisz do mnie!

    Nasi Partnerzy

    Jak współpracować to tylko z najlepszymi