Pomożemy w zorganizowaniu kredytu

Znalazłeś swoją wymarzoną nieruchomość i szukasz dla niej finansowania?
Możesz je uzyskać w banku w Hiszpanii. Poniżej znajdziesz dokładne informacje na temat całej procedury oraz czasu trwania procesu kredytowego w Hiszpanii.

Jeżeli pracujesz w Polsce lub w innym kraju Unii Europejskiej, możesz ubiegać się o kredyt hipoteczny na nieruchomość w Hiszpanii. Większość moich klientów nie jest rezydentami, dlatego właśnie ich przypadki są najczęściej rozpatrywane.

Nierezydenci mogą uzyskać kredytowanie w wysokości  od 60%-70% wartości nieruchomości na maksymalny okres 25 lat. Rata kredytu nie powinna przekroczyć  miesięcznego wykazanego wynagrodzenia. Oprocentowanie roczne wynosi około 3,5%. Kredyt możemy wziąć na oprocentowaniu stałym (okolo 2,6% + oprocentowanie roczne 3,5%) lub zmiennym (Euribor + ok. 1,9%). 

Dokumenty, które należy przedstawić w banku hiszpańskim to:

– dowód osobisty, paszport

– BIK

– wyciągi z konta (3 lub 6 miesięcy)

– PIT z dwóch ostatnich lat.

Proces kredytowy standardowo trwa od 4 do 8 tygodni. Aby rozpocząć procedurę, należy udać się do wybranego banku z podpisaną umową rezerwacyjną, wpłaconą zaliczką oraz z kompletem dokumentów. W przypadku współpracy z nami, otrzymujecie wsparcie na każdym kroku, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych procesów bankowych. Oznacza to, że razem idziemy do banku, wspólnie ustalamy warunki, następnie prowadzimy negocjację w Państwa imieniu, zajmujemy się pilnowaniem harmonogramu. Kolejnym krokiem jest umówienie przez nas rzeczoznawcy. Podczas całej procedury asystujemy Państwu, a na koniec zapewniamy tłumaczenie aktu notarialnego umowy hipotecznej. Celem naszych działań jest przede wszystkim zadbanie o spokój i bezpieczeństwo naszych klientów. Bardzo ważne jest, aby na każdym etapie proces był jasny i zrozumiały.

Policz ratę kredytu

Podaj wartości, aby dowiedzieć się jaka będzie rata Twojego kredytu

Skontaktuj się z nami

Jesli chcialbym otrzymać wiecej informacji, nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną.